0 312 430 88 98

Kurumsal

Londra Dil Merkezi 15 yıllık deneyime sahiptir. Kurucu ve danışmanları ODTÜ FLE – İngilizce bölümü mezunlarından oluşmaktadır.

Eğitimlerimizde Oxford yayınları kullanılmakta, ayrıca ODTÜ yayınlarından faydalanılmaktadır. Eğitimlerimizde “ Communicative Approach” yani iletişimsel method uygulanıldığından dersler eğlenceli ve konuşma ağırlıklı geçmektedir. Eğitmenlerimiz öğrenci merkezli bir eğitim sergilemektedir. Tüm eğitmenlerimiz İngilizce öğretmeni olup pedagojik formasyon sahibidirler.

İşadamları, yöneticiler, çalışanlar, öğrenciler ve ev hanımlarının ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.

Sınırların ortadan kalktığı ve globalleşen dünyamızda yabancı dil bilmenin ve konuşmanın önemi vazgeçilmez bir boyut kazanmıştır.

Londra Dil kursu yabancı dil eğitimi’nin bir gereksinim olduğunu görerek, ülkemizde profesyonel standartlarda yabancı dil eğitimi için güçlü bir ekip kurmuş en iyi öğretmenler ve en son teknoloji, eğitim araç ve gereçlerini kullanarak rakip tanımaz bir kurs olabilmek için gerekli adımları atmıştır.

KURUMSAL REFERANSLARIMIZ

HABERDAR OLUN

Tüm yeniliklerimizden, gelişmelerimizden, yeni ürünlerimizden, e-posta adresinizi bizimle paylaşarak ilk siz haberdar olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA