0 312 430 88 98
Konuşamadıktan Sonra İngilizce Öğrenmenin
Ne Anlamı Var ki?

Gelin Konuşturalım

İspanyolca Kursu

İspanyolca günümüzde çok fazla rağbet gören bir dildir çünkü İngilizceden sonra en çok konuşulan dildir. Hem iş dünyasında hem de sosyal hayatınızda size artı kazandırır. İspanyolca gramer olarak da oldukça kolaydır ve yazıldığı gibi okunması öğrenirken oldukça kolaylık sağlar. İspanyolca’nın giderek artan önemine paralel olarak dil kursları İspanyolca kurslarını kadrolarına dahil ediyorlar. Ülkemiz ve İspanya arasında oldukça geniş bir ticaret ağı olduğu için CV’nizde İspanyolca yer aldığında bir adım öne geçeceksiniz.

LONDRA DİL MERKEZİ’nin interaktif eğitimi sayesinde İspanyolcayı ne kadar hızlı öğrendiğinizi fark edeceksiniz. Eğitimimiz sadece yazılı veya dilbilgisi düzeyinde değil; hem okuma, hem konuşma hem de dinlemeye yönelik verilmektedir. Çünkü sadece kurallar, konuşmamız veya duyduğumuzu anlamamız için yeterli olmayacaktır. İspanyolcanızı hızlı, akıcı ve eğlenceli bir biçimde geliştirecek olan okulumuz, dil becerinizi daha da üst seviyelere çıkaracaktır.

Kurs Ön Kayıt Formu

Kurs ön kayıt formumuzu doldurun ve gönderin, sizi arayalım ve en uygun koşullar hakkında sizi bilgilendirelim. Şimdiden aramıza hoşgeldiniz...

KURUMSAL REFERANSLARIMIZ

HABERDAR OLUN

Tüm yeniliklerimizden, gelişmelerimizden, yeni ürünlerimizden, e-posta adresinizi bizimle paylaşarak ilk siz haberdar olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA