0 312 430 88 98
Konuşamadıktan Sonra İngilizce Öğrenmenin
Ne Anlamı Var ki?

Gelin Konuşturalım

Çocuklar İçin İngilizce

Çocuklar İçin İngilizce Kursu Ankara'da Londra Kids'te
İngilizce'yi en kolay ve hızlı öğrenmenin yolu genç yaşlarda başlamaktır. Hepimiz anadilimizi çocukken öğrenmeye başlarız. Çünkü algılar genç yaşlarda çok daha açıktır, öğrenmek çok daha kolaydır.

Londra Kids'te ilkokul 1. sınıftan itibaren tüm çocuklarımıza yönelik programlarla  ve ortalama 8 kişilik özel sınıflarda kolej  seviyesinde İngilizce eğitimi verilmektedir. 

Çocuklar İngilizce'yi Eğlenerek Öğreniyor: Sadece severek öğrenenler unutmazlar!
Pedegojik formasyonu olan eğitmenler eşliğinde, çocuklarımızın İngilizce'yi sevmelerini sağlıyoruz. Okul derslerindeki başarılarını da yükseltiyoruz. Her şeyden önce, yaşıtlarına göre İngilizce'yi  çok daha erken öğrenerek geleceğe bir adım önde başlıyorlar. Sadece kendi  dillerinden değil tüm dünyadan araştırmalar yaparak çok daha geniş bir bilgi seviyesine ulaşma şansı yakalıyorlar. Animasyon ve eğitici çizgi filmlerle de zenginleştirilmiş programda, çocuklarımız eğlenerek öğreniyor. Öğrenmekten mutlu oluyor. 
Sadece severek öğrenenler  unutmazlar. 

Çoçuklar için Yaz ve Normal Dönem Eğitim Programları
Lodra Dil Merkezi'nde, "Çocuk İngilizcesi" programları yaz ve sonbahar - kış programları olarak ikiye ayrılır.
Yaz tatilini keyifli ve verimli geçirmek için okul bitiminde başlayan programlar ve eğitim dönemi boyunca  devam eden programlar. Yaz programlarımızı değerli velilerimizin çocuklarımız için hayal ettiği eğlenceli ve verimli bir yaz için hazırladık. Normal eğitim döneminde ise hem derslere katkı sağlayacak hem de kolej seviyesinde bir İngilizce seviyesine  ulaşmalarını sağlayacak özel programlar yürütülmektedir. 

Kimler katılabilir?
7 yaşından itibaren tüm çocuklarımız, "Çocuk İngilizcesi Programları"na katılabilir. 

Neden Londra Dil Merkezi'nde Çocuklar İçin İngilizce?
- Londra Dil Merkezi Odtü mezunu İngilizce Öğretmenleri tarafından kurulmuştur
- Dünya'nın en başarılı yayınları okutulmaktadır 
- Programlar çocuklarımıza eğlenerek öğretmek üzere düzenlenmiştir.
- İngilizce eğitimi kolej seviyesinde verilmektedir.
- Sadece severek öğrenenler unutmazlar ana prensibiyle hareket ediyoruz.

Kurs Ön Kayıt Formu

Kurs ön kayıt formumuzu doldurun ve gönderin, sizi arayalım ve en uygun koşullar hakkında sizi bilgilendirelim. Şimdiden aramıza hoşgeldiniz...

KURUMSAL REFERANSLARIMIZ

HABERDAR OLUN

Tüm yeniliklerimizden, gelişmelerimizden, yeni ürünlerimizden, e-posta adresinizi bizimle paylaşarak ilk siz haberdar olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA