0 312 430 88 98
Konuşamadıktan Sonra İngilizce Öğrenmenin
Ne Anlamı Var ki?

Gelin Konuşturalım

Hazırlık Atlama Kursu

Hazırlık Atlama Sınavı eğitim programımızın amacı, üniversite sınavını kazanan veya hazırlık sınıflarında başarılı olamayan öğrencilerin üniversiteler tarafından yapılan hazırlık muafiyet sınavlarını geçerek, hazırlık sınıfına devam etmeden birinci sınıfta eğitime başlamalarını sağlamaktır.

Hazırlık Atlama Kursa Ankara'da Londra Dil Merkezinde

Muafiyet sınavları her üniversitede farklılık göstermekle beraber dilbilgisi, okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerini ölçecek düzeyde hazırlanmaktadır.

Sınav tarihleri üniversiteden üniversiteye değişmektedir. ÖSS sonuçları açıklandıktan sonra üniversiteler muafiyet sınav tarihlerini ilan etmektedirler.

Hazırlık Atlama Eğitim Programında; Kursiyerler öncelikle Seviye Tespit Sınavı sonuçlarına göre seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilirler.

Üniversitelerin "Hazırlık Atlama ” sınavlarına uygun sınav konuları, test çözümleri ve çok sayıda alıştırma uzman eğitmenler tarafından kursiyerlere sunulmaktadır. Hazırlık Atlama Kursu'na  kayıt için hemen bizi arayın yada ön kayıt formunu doldurun biz sizi arayalım

Kurs Ön Kayıt Formu

Kurs ön kayıt formumuzu doldurun ve gönderin, sizi arayalım ve en uygun koşullar hakkında sizi bilgilendirelim. Şimdiden aramıza hoşgeldiniz...

KURUMSAL REFERANSLARIMIZ

HABERDAR OLUN

Tüm yeniliklerimizden, gelişmelerimizden, yeni ürünlerimizden, e-posta adresinizi bizimle paylaşarak ilk siz haberdar olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA