0 312 430 88 98
Konuşamadıktan Sonra İngilizce Öğrenmenin
Ne Anlamı Var ki?

Gelin Konuşturalım

Özel Ders

Grup aktivitelerine katılmak istemeyip, istediği gün ve saatlerde birebir özel çalışmak isteyen adayların tercih ettiği 1 saat = 60 dakika boyunca kişiye özel oluşturulan çalışma biçimidir. Eğitimin kişiye özel olması zamanın çok daha verimli bir şekilde kullanılmasına ve dolayısı ile öğrenmeyi daha hızlandırmasını sağlamaktadır. Bire bir İngilizce programımız yabancı bir dili kendi başarı performansında öğrenmek isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır.

Bire bir İngilizce veya Bire bir yabancı dil programlarımız yabancı bir dili kendi başarı performansında öğrenmek isteyenler için özel olarak hazırlanmış bir programdır.

» Dersler özel ders konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

» Eğitimin içeriği ve şekli deneyimli eğitmenlerimiz tarafından katılımcının seviyesine ve hedeflerine göre özenle belirlenir.

» Programımız katılımcılarımıza özel olarak tamamen kişiselleştirilmiş ve seçilen alana odaklıdır. Derslere deneyimli eğitmenlerimizin yaptığı detaylı ihtiyaç analiziyle başlanır ve size özel bir program oluşturulur.

» Derslerin yoğunluğuna, gün ve saatlerine öğrencinin kendisi karar verir.

» Ders içeriği öğrencinin hedefine göre belirlenir; dersler genel İngilizce eğitimi üzerine olabileceği gibi mesleki İngilizce veya sınav İngilizcesi veya sadece konuşma üzerine de olabilir.

» Bire bir İngilizce programımızdan yararlanan öğrencilerimize aynı zamanda Konuşma sınıflarına katılma imkanı da sağlanmaktadır.

Program sonunda katılımcılarımız;
» Aktif kelime haznelerini geliştirecek,
» İngilizceyi kendine güvenir bir şekilde, aktif ve akıcı şekilde konuşacak seviyeye gelecek,
» Öncelik verdikleri alanlardaki performansları artış gösterecektir.

Kurs Ön Kayıt Formu

Kurs ön kayıt formumuzu doldurun ve gönderin, sizi arayalım ve en uygun koşullar hakkında sizi bilgilendirelim. Şimdiden aramıza hoşgeldiniz...

KURUMSAL REFERANSLARIMIZ

HABERDAR OLUN

Tüm yeniliklerimizden, gelişmelerimizden, yeni ürünlerimizden, e-posta adresinizi bizimle paylaşarak ilk siz haberdar olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA