0 312 430 88 98
Konuşamadıktan Sonra İngilizce Öğrenmenin
Ne Anlamı Var ki?

Gelin Konuşturalım

İş İngilizcesi

İngilizce günümüz iş dünyasının artık olmazsa olmazı;

İş görüşmelerinizde yanlış bir şey söylemek birçok fırsatın elinizden uçup gitmesine neden olabileceği gibi mesleğinizle ilgili dile hakim olmak, kendinizi daha iyi ve daha doğru ifade etmenizi sağlayarak size farklı fırsatların kapısını açabilir.

Mesleki İngilizce eğitimimiz için, yoğun iş temponuza göre kendinize uygun gün ve saatlerde ihtiyaç duyduğunuz alana yönelik olarak, kişiye özel eğitim programı sunulmaktadır.

Tamamı yabancı eğitmenlerimiz tarafından verilen Mesleki İngilizce eğitiminin temel amacı: Toplantı, uluslararası yazışmalar, telefon görüşmeleri, ticari terimler, sunuş teknikleri gibi konuları pratik konuşma dersleri ile desteklenerek konuşma yetinizi üst seviyelere taşımak, böylece iş hayatınızda kendinizi doğru ve akıcı bir şekilde ifade etmenizi sağlamaktır.

Kurs Ön Kayıt Formu

Kurs ön kayıt formumuzu doldurun ve gönderin, sizi arayalım ve en uygun koşullar hakkında sizi bilgilendirelim. Şimdiden aramıza hoşgeldiniz...

KURUMSAL REFERANSLARIMIZ

HABERDAR OLUN

Tüm yeniliklerimizden, gelişmelerimizden, yeni ürünlerimizden, e-posta adresinizi bizimle paylaşarak ilk siz haberdar olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA