0 312 430 88 98
Konuşamadıktan Sonra İngilizce Öğrenmenin
Ne Anlamı Var ki?

Gelin Konuşturalım

Şirket Eğitimleri

Londra Dil Merkezi, çözüm ortağınız olarak sizi dinler, ihtiyaçlarınızı belirleyerek sizi hedeflerinize en hızlı şekilde ulaştıracak eğitim programını hazırlar. İngilizce eğitiminin şirketiniz için kazançlı bir yatırıma dönüşmesini sağlar. Şirket çalışanları İngilizceyi belirlenmiş ders saatlerine bağlı kalmadan, esnek saatlerde ve bol pratik yaparak, keyifli ve sosyal bir ortamda, konusunda uzman eğitmenler eşliğinde ve kolayca öğrenirler. Bir kurumun üst düzey yöneticileri dahil, farklı görevlerdeki tüm çalışanlarına aynı anda ve her birine kendi seviyesinde eğitim verilebilmektedir.

Eğitim ihtiyacına göre;

1. Genel İngilizce,
2. Profesyonel İngilizce
3. Kurumun özel ihtiyaçlarına göre düzenlenen programlarımız mevcuttur.

Eğitim süresince katılımcıların gelişimi, kayıt altına alınarak yakından takip edilir ve kuruma detaylı raporlar sunulur. Bu raporlar sayesinde ilgili bölüm, eğitim alan kişilerin, katılımını, gelişimini ve başarısını tüm detaylarıyla takip edebilir. Sunduğu hizmet ve yoğun akademik çalışmalarıyla eğitim sektöründe Londra Dil Merkezi geleneksel eğitim anlayışından çok daha farklı çözümler sunmaktadır.

Kurs Ön Kayıt Formu

Kurs ön kayıt formumuzu doldurun ve gönderin, sizi arayalım ve en uygun koşullar hakkında sizi bilgilendirelim. Şimdiden aramıza hoşgeldiniz...

KURUMSAL REFERANSLARIMIZ

HABERDAR OLUN

Tüm yeniliklerimizden, gelişmelerimizden, yeni ürünlerimizden, e-posta adresinizi bizimle paylaşarak ilk siz haberdar olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA