0 312 430 88 98
Konuşamadıktan Sonra İngilizce Öğrenmenin
Ne Anlamı Var ki?

Gelin Konuşturalım

Toefl - IELTS - YDS

TOEFL

TOEFL, anadili İngilizce olmayan kişilerin İngilizceyi konuşma, yazma ve duyma açısından kullanma ve anlama becerilerini ölçen kolej ve üniversite standartlarında yapılan bir sınavdır. Bu nedenle, programda tüm dünyada kullanılan en yeni yayınlar ve kurumumuza ait ders notları ile malzemeler kullanılarak öğrencinin dört dil becerisinin sınavın gerektirdiği düzeye ulaşabilmesi için sınava yönelik okuma, dinleme, konuşma ve yazma alıştırmaları yapılmakta ve bilgisayar ortamında deneme sınavları verilmektedir.

-Listening: Program boyunca TOEFL soru tarzına yönelik alıştırmalar yapılmaktadır.

-Reading: Okuma parçaları cevaplandırılmakta ve bu parçaların kelimeleriyle ilgili çalışmalar yapılmaktadır.

-Writing: Sınavlarda sıkça karşılaşılan formatlara yönelik eğitim verilmekte olup daha önceki TOEFL sınavlarında sorulan kompozisyon konularıyla ilgili terminoloji geliştirilmeye çalışılmaktadır.

-Speaking: Yabancı ve Türk uzmanlarca geliştirilmektedir.

IELTS

İngilizcenin kullanıldığı ortamlarda eğitim almak veya çalışmak isteyenlerin İngilizce seviyelerini belirlemek üzere tüm dünyada uygulanan ve dünyanın en çok önerilen dil sınavıdır. IELTS, uluslararası alanda geçerli olan İngilizce dil testidir. Dünyanın birçok ülkesinde Kurum ve Üniversitelerde IELTS sonucu kabul edilmiştir ve buna bağlı olarak IELTS’e başvuran öğrenci sayısı her yıl artış göstermektedir. Muafiyet sınavları, yurtiçi-yurtdışı yüksek lisans-doktora programları, dil tazminatı, göçmenlik ve iş başvurusunda bulunacaklar için uygulanan sınav sistemidir.

YDS

KPDS ve ÜDS yerine gelen YDS son zamanlarda ülkemizde son derece önem kazanan bir sınav haline gelmiştir. YDS ( Yabancı Dil Sınavı ) hem yüksek düzey dilbilgisi hem de okuduğunuzu anlama becerisini ölçer.

Bunun için sınavlarda parçaya uygun cümleyi yerleştirme, diyalog tamamlama, anlamca en yakın cümleyi bulma, cloze test, okuma parçaları, çeviri vb. sorular bulunmaktadır.

YDS’ye yönelik LONDRA DİL MERKEZİ’nde öncelikle yoğun ve hızlı bir gramer tekrarı verilmekte daha sonra ise bol miktarda test alıştırması yapılarak testlere yönelik gerekli ipuçları ve teknikler öğretilmektedir. Bu aşamada LONDRA DİL MERKEZİ, sizlere yol gösterici olmakta ve başarınıza katkı sağlamaktadır.

Kurs Ön Kayıt Formu

Kurs ön kayıt formumuzu doldurun ve gönderin, sizi arayalım ve en uygun koşullar hakkında sizi bilgilendirelim. Şimdiden aramıza hoşgeldiniz...

KURUMSAL REFERANSLARIMIZ

HABERDAR OLUN

Tüm yeniliklerimizden, gelişmelerimizden, yeni ürünlerimizden, e-posta adresinizi bizimle paylaşarak ilk siz haberdar olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA