0 312 430 88 98
Konuşamadıktan Sonra İngilizce Öğrenmenin
Ne Anlamı Var ki?

Gelin Konuşturalım

Genel İngilizce

LONDRA DİL MERKEZİ’nde Genel İngilizce eğitimlerimiz temelden başlayanlar için toplamda 12 Kurdan oluşmaktadır.
Her kur 1 ay sürmektedir ve öğrenci 12 aylık eğitim sonunda tüm gramer bilgisini tamamlamış olur.

İngilizce Kursu Ankara Kızılay ve İzmir şubelerimizde aynı programla sürdürülmektedir. 

LONDRA DİL MERKEZİ size yüzde yüz başarı garantisi sunar. Bu bağlamda her müfredat programında kur bitirme sınavları yapılır ve bu sınavlar özenle kontrol edilir. Kurslarımız boyunca öğrenciler sadece yazılı sınavlardaki yeteneklerine göre değil, aynı zamanda derse katılım ve sözlü becerilerine göre de değerlendirilirler. Öğrencinin kur sınavlarında başarısız olması durumunda özel birebir ücretsiz telafi dersleriyle eksik veya geri kaldığı konular kapatabilir böylece kur tekrarı yapmadan bir sonraki kura geçiş yapabilir.

Eğitimler, öğrenciyi konuşmaya teşvik ederek öğrendiği gramer bilgilerini ders süresince aktif bir şekilde kullanmalarını sağlamaktır. Deneyimli akademik kadromuzun pedagojik bilgi ve tecrübeleri ile öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçları doğrultusunda özenle oluşturulmuştur. Dersler bir bütün halinde ilerlerken, İngilizce dil eğitiminin temel öğeleri olan dil bilgisi, okuma, yazma, konuşma ve dinleme konuları ayrı ayrı ele alınır. Her ünitede dersler ilginç, güncel ve yararlı konularla birlikte verilerek öğrencilerimizin derslere daha aktif katılımı sağlanır.  Londra Dil Merkezi Ankara'da İngilizce Kursu konuşabilmeye yönelik tekniklerle desteklenir. Konuşamadıktan sonra İngilizce öğrenmenin ne anlamı var ki?

Sınıflarımız ortalama 7-8 kişilik olup en fazla 12 kişi olabilecek ve her öğrenciyi konuşmaya teşvik etmeye yönelik olacak şekilde tasarlanmıştır.

Grup aktivitelerine katılmak istemeyip, istediği gün ve saatlerde birebir özel çalışmak isteyen adayların tercih ettiği 1 saat = 60 dakika boyunca kişiye özel oluşturulan çalışma biçimidir.

Eğitimin kişiye özel olması zamanın çok daha verimli bir şekilde kullanılmasına ve dolayısı ile öğrenmeyi daha hızlandırmasını sağlamaktadır. Bire bir İngilizce programımız yabancı bir dili kendi
başarı performansında öğrenmek isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır.

Birebir özel ders

Dersler özel ders konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Eğitimin içeriği ve şekli deneyimli eğitmenlerimiz tarafından katılımcının seviyesine ve hedeflerine göre belirlenmektedir.

Programımız katılımcılarımıza özel olarak tamamen kişiselleştirilmiş ve seçilen alana odaklıdır. Derslere deneyimli eğitmenlerimizin yaptığı detaylı ihtiyaç analiziyle başlanır ve size özel bir program oluşturulur

Ders içeriği öğrencinin hedefine göre belirlenir; dersler Genel İngilizce eğitimi üzerine olabileceği gibi Mesleki İngilizce veya Sınav İngilizcesi ya da sadece konuşma üzerine de olabilir.

Program sonunda katılımcılarımız aktif kelime haznelerini geliştirecek, İngilizceyi kendine güvenir aktif ve akıcı şekilde konuşacak seviyeye gelerek performanslarında artış gösterecektir. Konuyla ilgili eğitim danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kurs Ön Kayıt Formu

Kurs ön kayıt formumuzu doldurun ve gönderin, sizi arayalım ve en uygun koşullar hakkında sizi bilgilendirelim. Şimdiden aramıza hoşgeldiniz...

KURUMSAL REFERANSLARIMIZ

HABERDAR OLUN

Tüm yeniliklerimizden, gelişmelerimizden, yeni ürünlerimizden, e-posta adresinizi bizimle paylaşarak ilk siz haberdar olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA